Tiktok Hesabı Nasıl Açılır ? – EN KOLAY YÖNTEM
28 Tem, 2020 13:36 tarihinde eklendi

Tiktok Hesabı Nasıl Açılır ? – EN KOLAY YÖNTEM

Tiktok Hesabı Nasıl Açılır ? – EN KOLAY YÖNTEM

Tiktok Hesabı Nasıl Açılır ? – EN KOLAY YÖNTEM

Tiktok hesabı nasıl açılır ? Tiktok nasıl kullanılır ? Tiktok’a video nasıl yüklenir ? Tiktok efektleri nasıl kullanılır ? Soruları hakkında merak ettiklerinizi bu makalede sizler için cevaplayacağız. Öncelikle tiktok hesabı nasıl açılır ilk olarak buna bakalım.

Son dönemin en popüler video ve resim uygulaması Tiktok gün geçtikçe popülaritesini artırmaya devam ediyor. Peki tiktok’a üye olma işlemi nasıl ? İsteyen herkes tiktok uygulamasını kolay bir biçimde kullanabilir mi ? Bu sorunun cevabı kesinlikle evet. Telefonda ve bilgisayarda rahatlıkla kullanılabilen tiktok uygulamasının hesabı nasıl açılır bugün sizlere bundan bahsedeceğiz. Tiktok hesabını cep telefonunuzdan nasıl açabilirsiniz, onu da adım adım anlatacağız. 

Tiktok Hesabı Nasıl Açılır ?

İlk Adım

Tiktok hesabı açabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken şey, Tiktok uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz. iPhone kullanıyorsanız App Store aracılığı ile android bir cihaz kullanıyorsanız Google Play Store aracılığı ile Tiktok uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

İkinci Adım

Tiktok uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra AÇ butonuna tıklıyoruz ve programımız açılıyor. Karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. Şayet bir e-mail adresiniz yoksa ya da e-mail’e gelecek aktivasyon koduyla falan uğraşmak istemiyorsanuz cep telefon numaranız ile de kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Tiktok Hesabı Nasıl Açılır ? - EN KOLAY YÖNTEM
Tiktok Hesabı Nasıl Açılır ? – EN KOLAY YÖNTEM

Bu ekranda pembe olan alanda yer alan Telefon veya E-Posta ile kaydolun butonuna tıklayın ve cep telefon numaranızı girdikten sonra devam tuşuna basın. Cep telefon numaranıza gelen aktivasyon kodunu doğru bir şekilde girdikten sonra sizi böyle bir ekran karşılayacak ve burada doğum tarihinizi girmeniz istenecek. Burada da gerekli bilgileri doğru bir şekilde girin. 

Üçüncü Adım

Doğum tarihini de doğru bir şekilde girdikten sonra Devam tuşuna basın ve karşınıza gelen kişisel bilgilerinizin de yer aldığı Ad Soyad ve kullanıcı adı bilgilerini de doldurun. Bu işlemler de tamamlandıktan sonra Bitir tuşuna basın ve üye giriş ekranına dönün.

Dördüncü Adım

Geldiğiniz ekranda telefon numaranızı ve şifrenizi yazın ve Giriş Yap butonuna basın. Artık tiktok hesabınız açılmış oldu.

Facebook ile Tiktok Hesabı Açma

Facebook ile tiktok hesabı açmak da oldukça kolay. Ana ekranda yer alan Facebook logosuna tıklayıp devam et derseniz facebook hesabınızda yer alan bilgileri kopyalayarak da bir tiktok hesabı oluşturabilirsiniz. Facebook hesabıyla bir tiktok hesabı açmak için kullandığınız telefonda bir facebook uygulamasının olması gerekmektedir. Bu facebook uygulamasına giriş yapmadıysanız tiktok hesabını açarken hata alabilirsiniz. Facebook uygulamasında girişi yaptıktan sonra yeniden tiktok uygulaması ile hesap oluşturabilirsiniz.

Twitter ile Tiktok Hesabı Açma

Twitter üzerinden de tiktok hesabı açmak yine Facebook kadar kolay. Kayıt ol ekranında yer alan Twitter butonuna tıkladığımız zaman Twitter uygulaması üzerinden alınan bilgilerle tek tuşla bir tiktok hesabı oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde Twitter ile de tiktok’a kayıt olmak için cep telefonunuzda twitter uygulamasının yüklü olması ve bu uygulama üzerinden twitter hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Twitter hesabınıza giriş yapmamışsanız tiktok size öncelikle twitter hesabınıza giriş yapmanız şeklinde bir hata verecek ve daha sonra sizi kayıt ol ekranından direkt olarak giriş yap ekranına yönlendirecektir.

Teknoloji ile ilgili diğer incelemeler için TEKNOLOJİ kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *