Saç Satın Alan Yerler istanbul – Ankara – İzmir – 2019 Güncel
14 Ağu, 2019 15:35 tarihinde eklendi

Saç Satın Alan Yerler istanbul – Ankara – İzmir – 2019 Güncel

Saç Satın Alan Yerler istanbul – Ankara – İzmir – 2019 Güncel

Saç Satın Alan Yerler

Saç Satın Alan Yerler
Saç Satın Alan Yerler

Saç satma işlemi uzun saçların kesilerek kuaförlere satılmasıdır. Saç satmak son zamanlarda bayanların gözdesi olmaya başladı. Uzun ve bakımlı saçlara sahip bayanlar daha çok avantaja sahip oluyor. Bayanlar bu işler para kazanıyor. Uzun saçlar kuaförlerin her zaman aradığı saçlardır. Çünkü kuaförler saç ekleme, çıt çıt ve takma saç gibi aksesuarlara ihtiyaç duyarlar. Ayrıca peruklarda canlı saçlardan elde edilir. Kuaförler bu sebeplerden dolayı saç alımı yaparlar.

Saç Satın Alan Yerlerin Aradığı Özellikler

Saçları satın alırken saçların uzun olması gerekiyor. Çünkü kuaför en az 60 cm kesim yaparak işlemi yapıyor. Saç satıp para kazanmak oldukça kolaydır. Bayanlarda bakımlı ve uzun saçlar büyük avantaj olur. Bu sayede kuaförlere saç satabilirsiniz.

Saç Satın Alan Yerler Nelere Dikkat Eder ?

Saç satın alan mekanlar kuaförler ve güzellik salonlarıdır. Buralarda saç satın alma ilanları bulunur. Her kuaförde bulunmasa da oturduğunuz ilde mutlaka alım yapan kuaförler yer alır. Kuaförler saç satın alımını farklı sebeplerden yapar. Peruklara ve çıt çıt saçlara ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacı saç satın alarak karşılarlar. Elbette kuaförler her saçı uzun olanın saçını satın almaz. Saçları satın alırken bazı kriterler vardır. En önemli kriter saçların doğal olmasıdır. Yani boyasız ve doğal saçlar daha çok para eder. Kuaförler bu saçlara daha güzel fiyatlar sunar. Ayrıca saçın bakımlı olması, uçlarında kırık bulunması gerekiyor. Saçın uzunluğu saç satın alırken çok önemlidir. Kuaförler saç satmaya gelen bayanların saçlarını 60 cm den başlayarak keser. Bu nedenle saç olabildiğince uzun olmalıdır.

Saç Satın Alan Kuaförler En Çok Hangi Renk Saç Satın Alırlar ?

Saçlarını satmak isteyen bayanların birtakım bilgilere sahip olması gerekiyor. Bu bilgilerin en başında saçın uzun oluşu yer alır. Saçların yıpranmamış olması ve doğal renge sahip olması gerekir. Doğal saç rengi saçın boyasız ve işlemsiz olması anlamına geliyor. Bu özellikler saç satın alan yerlerin önem verdiği konulardan biridir. Saç satın alan yerlere saçını satmak isteyenlerin saçlarının sarı ya da kahve renklerinde olması fiyatı daha da artıracaktır. Çünkü sarı saça ilgi çoktur. Kendinden sarı boyasız saçların satılması yüksek fiyatlara sahip olunmasını sağlar. Siyah saçlar diğer renklere göre daha az fiyatlardan alınır. Sarı saçlı ve boyasız bayanlar saçları uzunsa saç satın alan yerlere saçlarını yüksek fiyatlardan satabilir.

Saçlar Ne Kadara Satılır ?
Saçlar Ne Kadara Satılır ?

Saçlar Ne Kadara Satılır ?

Saçlarını satmak için kuaförlere giden bayanların en merak ettiği konu saçların ne kadar satıldığı sorusudur. Saçların en az 60 cm kesilmesi için saçların olduğundan çok daha uzun olması gerek. Saçları uzatmak da uzun zaman alır. Bu nedenle bayanlar saç satacakları zaman düşük fiyatlardan satmak istemezler. Birkaç kuaförden fiyat alarak araştırmaya girerler. Saçlar saçın özelliklerine göre fiyatlandırılır. Boyasız, yıpranmamış, bakımlı ve doğal saçlar 1000 ile 1300 lira arasında satılabiliyor. Ayrıca saçların renkleri bakımından sarı saçlar her zaman daha pahalıdır. Saçlarda boya olmaması kuaförler tarafından istenen bir özellik oluyor. Saçlarına işlem yapılmamış bayanlar bu fırsatı değerlendirerek saç satımı yapabilirler.

Saçlarını Satmak İsteyen Bayanlar Saçlarına Nasıl Bakmalıdır ?

Saçlarını satmak ve kuaförlerle pazarlığa gitmek isteyen bayanlar saçlarında bazı şeylere dikkat etmelidir. Doğal saç görünümü için saçlara sık maşa ya da düzleştirme işlemi yapılmaması gerekir. Maşaya ve işleme maruz kalan saçlar yıpranıyor. Bu nedenle bunlara dikkat edilmesi gerekir. Saçları yıpratan bir diğer unsur ise saç kurutma makineleridir. Saç kurutma makineleri saçlarda kırık oluşumuna neden oluyor. Saç satmak için saç kurutma makineleri ile fön işlemlerinden uzak durulması gerekir. Bunlara dikkat eden bayanlar bakımlı saçlara sahip olur. Bakımlı saçlar ve kırıksız saçlar kuaförlerin satın almak istediği saçlardır. Kuaförler saçları satın alırken bu özellikleri arar. Saçların satılması için saç satın alan yerleri araştırabilirsiniz.

İstanbul Saç Satın Alan Kuaförler

Saç satın alan kuaförler her yerde olabilir. Kuaförler her zaman saçlarla işlem yaparlar. Müşterilerin isteklerine bağlı çıt çıt takarlar. Saçı kısa olan bayanlar kuaförlerden çıt çıt ekletmek isterler. Ayrıca peruk istekleri ve saç satın almak isteyen müşteriler olabilir. Müşterilerin bu istekleri ancak gerçek saçlarla yapılır. Bu saçlar doğal olmalıdır. Gerçek saçlarla yapılan çıt çıt daha doğal durur. Müşteriler işlemden daha çok memnun kalırlar. Bu nedenle kuaförler saç satın almak ister. Saç satın alan yerler daha çok büyük ve kalabalık şehirlerde bulunur. İstanbul bu şehirlerin başında yer alır. Pek çok ünlü buradadır. Saç taktırmak ya da saça çıt çıt takmak isteyen müşterilerin bulunduğu yerlerde saç satın alma daha çok yapılır. Nişantaşı, Taksim, Bebek gibi İstanbul’un çeşitli ilçelerinde saç satın alan yerler vardır. Bu yerlerde saçınızı güzel fiyatlardan satabilirsiniz.

İzmir Saç Satın Alan Yerler

Saç satın alan yerler İstanbul dışında İzmir’de de bulunuyor. İzmir kalabalık ve büyük bir şehirdir. Bu şehirde bu işten para kazanan yerler vardır. Saçına kaynak yaptırmak isteyen müşterilerin isteklerini karşılamak isteyen kuaförler saç satın alırlar. Satın alınan saçların belli özellikleri olmalıdır. Kuaförler uzun saçları almak ister. Ayrıca saçların tamamen doğal ve bakımlı olanları en çok para yapanlarıdır. Böyle saçlara sahip kadınlar saçlarını 2000 liraya kadar satışa çıkarabilir. İzmir saç satın alan pek çok kuaför vardır. İnternet sitelerinde saç satın alan yerlerin adresleri ve iletişim numaraları bulunuyor. Kuaförler ile iletişime geçerek saçınızı satışa çıkarabilirsiniz.

Saç Satış Fiyatları Ne Kadardan Başlar ?

Saç satmanın en merak edilen yanı saçların fiyatıdır. Saçlar çeşitli fiyatlardan satın alınıyor. Saçın uzunluğu fiyatlarda etkendir. Saçın uzunluğu 50 cm olanlar genelde 1000 liradan satın alınıyor. Saçın bakımlı oluşu da bu fiyatta etkili oluyor. 50 cm den uzun saçlar 2 bin liraya kadar satılabiliyor. Sarı ve açık tonlarda saç rengine sahip kadınlar saçlarını daha pahalı satabilir. Ayrıca bulunmayan renklerde saçlara sahip olanlar saçlarını 3 bin liraya kadar satışa sunabilir.

Saç Satın Alma Kriterleri

Saç satın alma kriterleri saç satın alacak yerlerin istedikleri anlamına geliyor. Herkesin saçı elbette alınmıyor. Bu nedenle kriterler bu konuda belirleyici oluyor. Saçın sağlıklı olması ilk kriter oluyor. Ayrıca yıpranmamış ve boyanmamış saçlar gerekiyor. İnce telli saçlar saç alımlarında tercihen isteniyor. Açık renkli saçlar da saç satın alan yerlerin tercihleri arasında bulunuyor.

Ankara Saç Satın Alan Yerler

Saç satın alımı yapan yerler daha çok büyük şehirlerde yoğunlaşmıştır. Bu yerler arasında İstanbul, İzmir, Ankara gibi yerler bulunuyor. Ankara’da da saç satın alınan yerler vardır. Ankara’da saç satmak isteyenler saç satın alan kuaförlere internetten ulaşabiliyor. Kuaförler ile görüşerek saç satımları gerçekleşiyor. Saçları istenilen uzunlukta olan ve daha önce hiç boya yapılmayan saçlar kuaförlerin ilk tercihlerinden oluyor. Uzun, bakımlı,sağlıklı, boyasız, yıpranmamış, açık renkli ve güzel saçlara sahip bayanlar saçlarını satarak kendilerine farklı bir gelir kaynağı bulabilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *