1000 – 2000 TL Arası Alınabilecek En Ucuz 10 Akıllı Telefon
20 Tem, 2019 6:42 tarihinde eklendi

1000 – 2000 TL Arası Alınabilecek En Ucuz 10 Akıllı Telefon

1000 – 2000 TL Arası Alınabilecek En Ucuz 10 Akıllı Telefon

1000 – 2000 TL Arası Alınabilecek En Ucuz 10 Akıllı Telefon

Bu hafta sizler için 1000 – 2000 TL Arası Alınabilecek En Ucuz 10 Akıllı Telefon listesini hazırladık. Akıllı telefon kullanımı günümüzde oldukça yaygındır. Bunun yanında dolardaki artış nedeni ile akıllı telefon fiyatları da birden yükselmiş ve en basit ve orta kullanımda bir akıllı telefon bile cüzdanınıza cebinize oldukça büyük zarar verebilecektir. Bizde bu yüzden hem fiyatı uygun hem de kullanışlı olan 10 akıllı telefonu sizler için araştırdık işte hem ucuz hem de kullanışlı 10 telefon:

1000 - 2000 TL Arası Alınabilecek En Ucuz 10 Akıllı Telefon
1000 – 2000 TL Arası Alınabilecek En Ucuz 10 Akıllı Telefon

1 -) Vestel Venüs V4

Bu telefon hem fiyat olarak çok uygun hem de depolama yönünden asla sıkıntı yaşayamayacağınız bir telefondur.  5.5 inç ve 720.p dönüşümlü ekranı vardır. Pil ömrü oldukça uzundur. 13mp 4’lü Led kameraya sahiptir. ön kamerası ise 5 mega pikseldir. Fiyatı ise 1000-1250 civarında değişir.

2 -) Moto G5S 32 Gb

Lenovo markasına ait bir telefon modelidir. Ülkemizde çok fazla satılmadığı için raflarda göremeyebilirsiniz. Ama hem kullanış hem performans hem de fiyat olarak size çok fazla avantaj sağlayacak bir telefon modelidir. 5.2 inç ve 108p. Çözünür ekrana sahiptir. 8 çekirdekli işlemcisi ve 5 gb ram özelliği vardır. Bataryası oldukça büyüktür bu yüzden pil ömrü oldukça uzundur. 32 gbdahili hafızaya sahiptir.  Bu yüzden depolama ve dosya yedekleme konusunda hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Bunun yanına çift hatlı olanları da vardır. 16 mega piksel arka ve 5 mega piksel öçn kameraya sahiptir. Fiyatları da 1100 ve 1200 lira arasındadır.

3 -) Meizu M6 32 GB

Çin malı olan bu telefon sade tasarımı ince dizaynı ile adeta göze hitap ediyor. Performans ve depolama yönünde e sınıfında ilk sıralarda yer almaktadır. Çok bilinmeyen bir marka olmasından dolayı her hangi bir bayide bulamayabilirsiniz. Bunun yanında 5.2 inç ekrana sahiptir ayrıca ekranı 720 p çözünürlüğe sahiptir. ön kamerası 5 mega piksel olup arka kamerası ise flaşlı ve lensli olup 13 mega pikseldir ayrıca 180 p çözünürlüğe sahiptir. 5gb ram ve aynı zamanda 32 gb da dahili hafızası bulunmaktadır.  Fiyat yönünden de oldukça avantajlı olan bu telefonun pil ömrü de oldukça uzundur. Fiyatları ise 1100- 1400 arası değişiklik gösterebilir.

4 -) LG Q6 32 GB

LG telefon markasının en yeni modelleri arasındadır. Bu telefonun kullanışı özellikleri ve performansı yönünden kullanacak kişilere oldukça büyük kolaylıklar sağlar. Bunun yanında çekim, hoparlör ve mikrofon kalitesi de oldukça yüksektir. Sağlamlığı tescillenen bu telefon 5.5 inç ekrana sahiptir. Ekran çözünürlüğü de oldukça yüksektir. 5 mega piksel kameraya sahip olmasının yanında ön kamerası ile çok geniş açıları da çekebilirsiniz. Çekim açısı 100 dereceye kadar çıkabilmektedir. Arka kamerası ise HD 13 mega piksel çözünür kamerası vardır. Pil kullanım süresi de oldukça uzundur. Bunun yanında fiyat yönünden de sizi zorlamaz. Fiyatı 1250 Türk lirasıdır.

Casper Via M4
Casper Via M4

5 -) Casper Via M4

Hemkullanışlı hem de uygun fiyatlı telefonlardan bahsedildiği zaman akla ilk gelen telefon markasından biri de Casper’dır. Casper via M4 bu markanın en yeni çıkan telefon modelidir. Pil ömrü ve depolama işinde oldukça önde giden bu model de kesinlikle bu konularda hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Kamerasında bulunan lens sayesinde adeta profesyonelmiş gibi fotoğraflar çekebilirsiniz. Oyun yüklendiği zaman ağırlaşmaz. 5.5 inç çözünür ekrana sahip olup 4 çekirdekli işlemcisi vardır. 8 mega piksel ön kameraya sahiptir. arka kamerası ise led flaşlı olup 13 mega pikseldir. Bunun yanında 32 gb dahili hafızası vardır. Micro SD kart takılabilir fiyatları da 1400 Türk Lirası civarıdır.

6 -) Asus Zen Fone Max Plus Zb 570

Asus marka telefonların isimleri içerisinde max gördüğünüz zaman o max’ın pil ömrünün en üst düzeyde olduğu anlamına geldiğini hemen anlayın. Asus marka telefonlar çok tercih edilmese de oldukça kullanışlı ve performansı yüksek telefonlardır. 5.7 inç gibi dev bir ekrana sahiptir. İnce bir tasarımı vardır ve çok şık görünür. Hafızası ise 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızası bulunmaktadır.  Bunun yanında çekim gücü oldukça iyidir. Hoparlör ve mikrofon kalitesi en üst düzeydedir. 16 mega piksel çözünür HD bir kamerası vardır. Fiyatı ise 1400 Türk Lirasıdır.

7 -) Sony Xperia XA1 Plus

Sony marka telefonların A serisinin en yeni modelleri arasındadır. Tasarımı oldukça şık ve sadedir. Bunun yanında performans açısından da en güçlü telefon markaları arasında yer almaktadır. Pil ömrü açısından hiçbir sıkıntı çıkarmaz oldukça uzun bir pil ömrüne sahiptir. 4 çekirdekli işlemcilidir. 8 mega piksel ön kamerası vardır ön kamerasında da flaş özelliği bulunmaktadır. Arka kamerası ise 23 mega pikseldir. Hafızası da oldukça güçlü olan bu telefonda 4 GB RAM için ve 32 GB dahili hafızası bulunmaktadır. Bu telefon daha çok hibrit teknolojisi ile öne çıkmaktadır. Fiyatı ise 1400 ile 16000 Türk Lirası arasında değişiklik gösterir.

8 -) Xiaomi Redmi S2 32 GB

Yine bir Çin malı telefon ile karşı karşıyayız. Çin marka telefonların ne kadar sağlam olduğunu söylememize gerek yoktur herhalde. Çok az bir fiyata bu kadar iyi performanslı ve depolaması gücü kamera kalitesi, pil ömrü ve daha birçok özelliği olan tek telefon markası olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım açısından çok donanımlı olan bu telefon çekim gücü görüntü kalitesi yönünden ilk sıralarda yer alır. 3 GB RAM ve 32GB dahili depolama alanına sahiptir. mikrosd kart ile depolama alanı çok fazla yükseltilebilmektedir. 8 mega piksel ön kamerası vardır 12 mega piksel ve çift arka kameraya sahiptir. bu olağanüstü telefonların fiyatları ise 1450 lira civarıdır.

9 -) Meizu M6 Note 64 GB

Xiaomi M1 A1 32 GB
Xiaomi M1 A1 32 GB

Meizu yine Çin marka bir telefondur. Düşük fiyata bu kadar kullanışlı ve kaliteli ürünler üretmelerinde dolayı bu listede çok fazla Çin marka telefon gördük. Yine sağlamlık ve pil ömrü konusunda buy telefonda başlarda ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun yanında bazı özellikleri xiaomi marka telefonlara benzemektedir. Tasarımı oldukça şık ve sade bir görünüme sahiptir.  Depolama alanı oldukça fazladır 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı vardır. Ön kamerası 5 mega pikseldir. Arka kamerası ise hem çift kameradır. Hem de 13 mega piksel olma özelliğindedir. Bu telefonun fiyatı ise 1450 Türk Lirası civarıdır.

10 -) Xiaomi M1 A1 32 GB

Yine Xiaomi yani daha önce de söylemiş olduğumuz an sağlam Çin marka telefondur. Listemizin son telefonu da budur. Birçok özelliği bulunmakla birlikte bu telefonun öne çıkmasının sebebi kamerasının çok kaliteli olmasıdır. Depolama alanı oldukça iyidir. Size 4 GB RAM ve 32 Gb dahili depolama alanı sunuyor. Bunun yanında pil ömrü de diğer telefonlara oranla daha uzundur. 8 mega piksel ön kamerası vardır ve 13 mega piksel de lensli arka kamerası bulunmaktadır. Akıllı telefonların tüm özelliğine sahiptir. fiyatı 1500 Türk Lirasıdır.

Daha fazla bilgi için : https://www.ahabuldum.com/iletisim/

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *